دوشنبه 30 بهمن 1396  

مولاوردی در راهپیمایی ٢٢ بهمن:

انسجام و وحدت تنها از طریق گفت‌وگوی ملی حاصل می‌شود/۲۲ بهمن روز همه ایرانیان با همه تنوع ها و تفاوت‌هاست

1396/11/22 يكشنبه

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور شهروندی گفت: درس های آموخته و تحولات اجتماعی و فرهنگی دهه های اخیر را باید در برنامه‌ریزی‌ها و بازخوانی‌های سیاست‌های خودمان مدنظر قرار دهیم تا بتوانیم با توجه به علل و رموز پیروزی انقلاب، مسیر درست حرکت را مشخص کنیم.

شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رییس جمهور در امور شهروندی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگویی اظهار داشت: امسال وارد چهلمین سال انقلاب می‌شویم و قطعا در این ۴ دهه درس‌های آموخته‌ای داریم که می‌تواند به ما کمک کند. تحولاتی را که به ویژه در دهه اخیر از نظر فرهنگی و اجتماعی تجربه کرده و می‌کنیم، باید در برنامه‌ریزی‌ها و بازخوانی‌های سیاست‌های خودمان مدنظر قرار دهیم تا بتوانیم باتوجه به علل و رموز پیروزی انقلاب، مسیر درست حرکت را برای ماندگاری و بقای آن مشخص کنیم.
وی درباره اینکه چقدر ضرورت دارد که بعد از ۳۹ سال؛ گفتگوی ملی را عملیاتی کرد، افزود: در حال حاضر گفتگوی ملی یک ضرورت اساسی است. روز پیروزی انقلاب و ۲۲ بهمن روز همه‌ ایرانیان با همه‌ تنوع ها تفاوت‌ها بود و بقای انقلاب به این تنوع و تفاوت‌ها نیاز دارد و قطعا انسجام ملی و اتحاد تنها از مسیر گفتگو حاصل می‌شود.
خدمات الکترونیک
اطلاعات
درباره سایت
حوزه دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی به منظور برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر تحقق حقوق شهروندی تشکیل شده است.
اطلاعات تماس
آدرس: تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور-نهاد ریاست جمهوری تلفن: 64451(21)98+