دوشنبه 30 بهمن 1396  
آرشیو اخبار

استاندار خوزستان: زمینه تحقق حقوق شهروندی باید از ادارات و نهادهای دولتی آغاز شود

1396/11/26 پنجشنبه

استاندار خوزستان گفت: برای تحقق حقوق شهروندی باید ابتدا زمینه های اجرایی شدن آن در بین کارگزاران و نهادهای دولتی آغاز کرد.

نماینده استاندار خوزستان در امور حقوق شهروندی:

در راستای اجرای منشور حقوق شهروندی، شناسایی جامعه هدف را آغاز کردیم

1396/11/26 پنجشنبه

نماینده استاندار خوزستان در امور حقوق شهروندی با بیان اینکه مردم خوزستان، درد هوا، نفس کشیدن و زندگی ابتدایی را دارند، گفت: اگر این مردم در ادارات هم مورد بی‌مهری قرار بگیرند، مشکلی بر مشکلات آنها افزوده می‌شود.

دیدار دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی با استاندار خوزستان

1396/11/26 پنجشنبه

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی که برای شرکت در همایش حقوق شهروندی استان خوزستان به اهواز سفر کرده بود، با استاندار خوزستان دیدار کرد.

حضور دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی در نخستین همایش حقوق شهروندی استان خوزستان

1396/11/26 پنجشنبه

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی برای شرکت در نخستین همایش حقوق شهروندی استان خوزستان وارد اهواز شد.

طی حکمی از سوی استاندار مرکزی ؛

پیمان رشیدی مشاور استاندار مرکزی در امور جوانان و حقوق شهروندی شد

1396/11/25 چهارشنبه

طی حکمی از سوی آقازاده، استاندار مرکزی، پیمان رشیدی به عنوان مشاور استاندار مرکزی در امور جوانان و حقوق شهروندی منصوب شد.

رییس انجمن موبدان ایران: همه ادیان باید در جهت تحقق حقوق شهروندی تلاش کنند

1396/11/25 چهارشنبه

رییس انجمن موبدان ایران گفت: تحقق حقوق شهروندی از اهداف رییس جمهور تحت امر مقام معظم رهبری است که همه ادیان باید در جهت تحقق آن تلاش کنند.

مولاوردی در همایش پیروان ادیان توحیدی:

گفتگو و انسجام ملی پیروان ادیان و قومیت های گوناگون تنها راه دستیابی شهروندان ایرانی به حقوق شهروندی است

1396/11/24 سه شنبه

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: حقوق شهروندی شامل همه شهروندان ایرانی، اعم از جنسیت، قومیت و ادیان مذاهب گوناگون است و گفتگو و انسجام ملی آنها، تنها راه دستیابی شهروندان ایرانی به حقوق شهروندی است.

معاون رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضائیه:

اجماع خوبی در اجرای حقوق شهروندی ایجاد شده است

1396/11/24 سه شنبه

غریب‌آبادی بابیان اینکه منشور حقوق شهروندی یک گام بلند در جهت ارتقاء حقوق بشر است، گفت: اجرای منشور حقوق شهروندی برای تمامی دستگاه‌های کشور لازم‌الاجرا است و دولت نیز به صورت جدی به دنبال آن است .

رییس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد:

معرفی حقوق شهروندی با زبان هنر به شهروندان ضروری است

1396/11/24 سه شنبه

رییس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد گفت: جامعه و شهر به هنرمندانی که مبانی و اصول حقوق شهروندی را به‌درستی به مردم معرفی کنند،نیاز دارد.

مولاوردی در نشست توجیهی دستاوردهای جمهوری اسلامی در حوزه حقوق بشر:

منشور حقوق شهروندی نه اقدامی نمایشی و ویترینی؛ بلکه پیشران توسعه پایدار و همه جانبه ایران است

1396/11/23 دوشنبه

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت:‌ با پیشقدم شدن دستگاههای اجرایی در پیگیری و ارائه گزارش عملکرد همگان را به این باور خواهد رساند که حقوق شهروندی نه واژه و مفهومی وارداتی است (به زعم برخی) و نه اقدامی نمایشی و ویترینی و زینت المجالس (به زعم برخی دیگر)؛ این منشور یادآور حقوق حقه و به رسمیت شناخته شده ملت ایران در قانون اساسی و در عین حال مطالبات مردم در طول یکصد سال اخیر و مسئولیت ارکان حاکمیتی در این حوزه است؛ منشوری که می تواند پیشران توسعه پایدار و همه جانبه ایران باشد.

مولاوردی در راهپیمایی ٢٢ بهمن:

انسجام و وحدت تنها از طریق گفت‌وگوی ملی حاصل می‌شود/۲۲ بهمن روز همه ایرانیان با همه تنوع ها و تفاوت‌هاست

1396/11/22 يكشنبه

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور شهروندی گفت: درس های آموخته و تحولات اجتماعی و فرهنگی دهه های اخیر را باید در برنامه‌ریزی‌ها و بازخوانی‌های سیاست‌های خودمان مدنظر قرار دهیم تا بتوانیم با توجه به علل و رموز پیروزی انقلاب، مسیر درست حرکت را مشخص کنیم.

برافراشته شدن بلندترین پرچم جمهوری اسلامی ایران درباغ موزه دفاع مقدس با حضور دستیار ویژه رئیس جمهوردر امور حقوق شهروندی

1396/11/22 يكشنبه

بلندترین پرچم جمهوری اسلامی ایران با حضور دستیار ویژه رئیس جمهوردر امور حقوق شهروندی، شهردار تهران، اعضای شورای شهر تهران درباغ موزه دفاع مقدس برافراشته شد.

مولاوردی در همایش «جامعه و دختران جوان» در شهریار:

ضرورت بازتعریف وفاق نسلی برای کاهش آسیب های شکاف نسلی/آگاهی جوانان و دختران از مفاد منشور حقوق شهروندی زمینه ساز اجرای آن است

1396/11/21 شنبه

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی با اشاره به موادی از منشور که به حوزه دختران اختصاص دارد،‌گفت: البته عمومات منشور نیز همه مطالبات را پوشش می دهد، اما به شرط آنکه دختران و جوانان از آگاهی و مطالبه گری لازم برای حقوق به رسمیت شناخته شده خود در منشور برخوردار باشند.

همزمان با دهه مبارک فجر؛

پایگاه اطلاع رسانی «حقوق شهروندی» رونمایی شد

1396/11/21 شنبه

همزمان با دهه مبارک فجر، پایگاه اطلاع رسانی «حقوق شهروندی» به عنوان پایگاه اطلاع رسانی رسمی حوزه دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی، رونمایی شد.

همزمان با دهه مبارک فجر صورت گرفت؛

افتتاح دبیرستان آوای مهر و جاده سلامت شهرستان شهریار با حضور دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی

1396/11/21 شنبه

با حضور شهیندخت مولاوردی، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در شهرستان شهریار دبیرستان ۱۲ کلاسه آوای مهر و جاده سلامت شهریار به بهره برداری رسید.

مولاوردی: برآیند تلاش ها در حوزه حقوق شهروندی، ارتقای امیداجتماعی است

1396/11/18 چهارشنبه

دستیار رئیس جمهوری در امور حقوق شهروندی با تاکید بر همخوانی سیاست ها و تاثیر آن بر تحقق حقوق شهروندی گفت: برایند همه تلاش ها و پیگیری ها در حوزه حقوق شهروندی، تقویت و ارتقای امید اجتماعی است و این در حالیست که امید گمشده جامعه شده است.

امضای توافق نامه توسعه مشارکت سازمانهای مردم نهاد در تامین حقوق شهروندان در نظام اداری میان سازمان امور اداری و استخدامی کشور و وزارت کشور

1396/11/17 سه شنبه

توافق نامه ای با هدف «توسعه مشارکت سازمانهای مردم نهاد در تامین حقوق شهروندان در نظام اداری» میان سازمان امور اداری و استخدامی کشور و وزارت کشور امضاء شد.

مولاوردی درششمین اجلاس هم اندیشی «اجرای بهینه تصویب‌نامه حقوق شهروندی در نظام اداری» برلزوم تقویت و نهادینه شدن امید اجتماعی در کشور تاکید کرد

1396/11/16 دوشنبه

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: از زمان فعالیت دولت یازدهم و دوازدهم تلاش های بسیاری برای پمپاژ یاس و ناکارآمد جلوه دادن دولت در جریان است که باید با گسترش امید اجتماعی در کشور، آن را خنثی سازیم.

دستاوردهای اجرای حقوق شهروندی؛

دستورالعمل جدید وزارت اقتصاد در راستای اجرای منشور حقوق شهروندی

1396/11/15 يكشنبه

معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد با ابلاغ بخشنامه ای خواستار برگزاری نشست های مشترک با تشکل های بخش خصوصی، فعالان اقتصادی و نهادهای مردمی و صنفی و نیز اجرای منظم برنامه ملاقات مردمی مدیران استانی و ارسال گزارش هفتگی آن به این معاونت جهت تقدیم به وزیر اقتصاد شد.

مولاوردی در کنفرانس بین المللی احزاب آسیاسی و دومین کنفرانس ویژه راه ابریشم:

فرآیند توسعه شهری فقط با مشارکت شهروندان امکان پذیر است

1396/11/13 جمعه

دستیار ویژه رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی فرآیند توسعه شهری را فقط با مشارکت شهروندان امکان پذیر دانست و تصریح کرد: با برداشتن گام های اساسی در تحقق منشور حقوق شهروندی شاهد تحقق شهرهای پایدار خواهیم بود.

12>>>
خدمات الکترونیک
اطلاعات
درباره سایت
حوزه دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی به منظور برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر تحقق حقوق شهروندی تشکیل شده است.
اطلاعات تماس
آدرس: تهران - میدان پاستور - خیابان پاستور-نهاد ریاست جمهوری تلفن: 64451(21)98+